Fotografia z powietrza

sesje zdjęciowe z drona:

Międzyzdroje, Niechorze, Pobierowo, Rewal, i Kamień Pomorski, Kołbrzeg
Fotografią lotniczą zajmuję się od 1997 roku. Pierwsze zdjęcia z powietrza wykonałem podczas Dni Zbąszynka w woj. lubuskim, wykonując materiał filmowy dla regionalnej telewizji TV51. Zaproszony jako pasażer, przez właściciela i pilota na pokład motolotni. Niezapomniany lot odbyłem, wyposażony w dużą kamerę naramienną i lustrzankę z kliszą fotograficzną. I tak zaczęła się moja przygoda z fotografią lotniczą, której towarzyszyła mi zawsze adrenalina i niezapomniane przeżycia.

W kolejnych latach wykonałem, mnóstwo sesji fotograficznych z powietrza między innymi dla Swedwood Poland (obecnie IKEA Industry) Babimost, Zbąszynek. Korzystając początkowo z motolotni, później już z wojskowego helikoptera (lotnisko Babimost), czy awionetki z aeroklubu i lotniska w miejscowości Przylep k. Zielonej Góry.

Dzięki miniaturyzacji sprzętu foto / video, od 2012 r. swoją pasję kontynuuję jako pilot bezzałogowego samolotu, a od 2014 jako certyfikowany pilot bezzałogowych wielowirnikowców (dron'ów) o masie całkowitej do 25 kg. Co doskonale ułatwiło mi moją pasję.

»Nie ma nic bardziej
satysfakcjonującego niż zadowoleny klient.«

Lubię nowe wyzwania, które stawiają przede mną zleceniodawcy. Dokładam wszelkich starań, aby otrzymali więcej niż oczekiwali.


Logo fotografa z Niechorza

Agencja Filmowa RD
mgr inż. Robert Dajczak


ul. Polna 31E
72-350 Niechorze
tel. +48 602 47 47 64 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Znajdź mnie

© Robert Dajczak. All rights reserved.