Wykonujemy filmy w 4K:

- reklamowe,
- dokumentalne,
- szkoleniowe,
- reportażowe,
- video clipy,
- video spacery po obiektach wczasowych,
Posiadamy doświadzenie w branży filmowej od 1998 roku

Produkcja filmowa

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji filmów reklamowych pomaga nam sprostać wymaganiom naszych klientów. Dysponujemy profesjonalnymi kamerami 4K, najnowoceśniejszą linią montażową opartą o oprogramowanie Final Cut PRO. Nasze produkcje reklamowe były emitowane w TVN 24, TVP 1, TVP 2, TVP 3, NC+/mini mini. Serdecznie zapraszamy do współpracy właścicieli Hoteli, Apartamentów czy ośrodków wczasowych. Wykonujemy filmy przedstawiające atuty ośrodków wczasowych przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu stabilizującego ruch kamery, dronów itp. Wykonamy reklamę Państwa ośrodka i zadbamy o jego emisję nawet w warszawskim metrze, czy na lotniskach. Wszystko aby dotrzeć do potencjalnych Państwa klientów.

NativesWorld - wakacyjny obóz językowy

NativesWorld nie jest tradycyjnym kursem, gdzie zajęcia opierają się na podręcznikach i wiedzy teoretycznej. Misją NativesWorld jest praktyczna nauka języka angielskiego pod opieką rdzennych użytkowników języka w sytuacjach codziennych, przez wspólne spędzanie wolnego czasu, dyskusje, gry, aktywności sportowe i zabawy. NativesWorld to doskonałe połączenie wakacyjnego wypoczynku ze skuteczną nauką języka! Produkcja Robert Dajczak.
 • Produkcja

  Agencja Filmowa RD & Niechorze.tv

Kim jest dla mnie Maryja?

Ewangelizacyjny projekt ks. Piotra Śliżewskiego - fragment filmu pełnometrażowego przedstawiający 9 Sanktuariów Maryjnych w Polsce - odpowiada na pytanie "Kim jest dla minie Maryja". Zdjcia zrealizowane zostały w Sanktuarim Maryjnym w Trzebiatowie. Produkcja Agencja Filmowa RD Robert Dajczak.
zdjęcie z filmu pełnometrażowego Kim jest dla mnie Maryja?
Program ks. Piotra Śliżewskiego - z serii Czy na pewno?

Program ks. Piotra Śliżewskiego

Pierwszy odcinek pt."Czy napewno modlitwa to strata czasu?" - ks. Piotr Śliżewski jest znanym katolickim YouTuberem, autorem wielu książek i redaktorem portali katolickich min. gregorianka.pl zdjęcia i montaż Robert Dajczak
 • Produkcja

  Agencja Filmowa RD & Niechorze.tv

Pozyskaj dotacje unijne

Masz firmę i chcesz zrealizować swoje marzenia? Zapoznaj się z filmem przedstawiającym szczecińską firmę wspierającą przedsiębiorców w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Do tej pory firma Najda Consulting pozyskała dotacje dla swoich klientów na kwotę 600 mln zł. - produkcja Agencja Filmowa RD Robert Dajczak

Dokument - Festiwal Gitarowy

Co roczny Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej organizowany w Trzesaczu, którego dyrektorem artystycznym jest Cezary Strokosz ubogaca turystom chwile spędzone nad morzem. Trzęsacz to nie tylko wypoczynek dla ciała to także wspaniała uczta dla duszy.

Ale Choinki - plantacja choinek

Nadmorska plantacja choinek, ktora dostarcza tysiące drzewek na polski i zagraniczny rynek. Lokalizacja plantacji nie jest przypadkowa, ponieważ warunki panujące w północnej Polsce bardzo sprzyjają rozwojowi pięknych choinek. Lektor Tomasz Knapik.

Karol Bielecki - Kalendarz Dżentemeni / MALEMEN

Słynny polski szczypiornista w Rewalu spotkał się z dziećmi podczas programu telewizji TVN prowadzonym przez Oliviera Janiaka.

Video Clip

Grupa artystyczna Vivaldi Trio - wokal Ewa Michrowska, klawisz Krzysztof Raduła, kontrabas Wojtek Judkowiak - zdjęcia i montaż Robert Dajczak
 • Produkcja

  Agencja Filmowa RD

Kontakt

 • Agencja Filmowa RD
  mgr inż. Robert Dajczak
  ul. Polna 31e
  72-350 Niechorze
  woj. zachodniopomorskie
 • 602 47 47 64

Social

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone:
wykonanie/zdjęcia/filmy
Robert Dajczak