Strony www

Branża turystyczna:
Hotele,  Apartamenty, Pensjonaty, Domki

wybrane

  Responsywne strony internetowe

  Zapewniamy bezpieczne i szybkie serwery SSD, skrzynki pocztowe, domeny oraz opiekę nad stronami naszych klientów. Prowadzimy monitoring anty hakerski 24/7. Dbamy abyś mógł spokojnie zajmować się działalnością hotelarską.

  Kompleksowa obsługa obiektów
  turystycznych

  Pełne wsparcie dla strony internetowej ośrodka, hotelu czy pensjonatu, atrakcji turystycznej. Kompleksowa obsługa - od sesji zdjęciowej, projektu strony internetowej, domeny, szybkich serwerów SSD, po bieżącą obsługę techniczną i graficzną.

  Pozycjonowanie stron, kampanie w social media, szkolenia dla właścicieli i pracowników w zakresie kampanii AdWords, integracje stron z silnikami rezerwacyjnymi on-line.

  Technologie, jak i trendy w projektowaniu stron internetowych zmieniają się w zawrotnym tempie. Nowy serwis dla ośrodka wczasowego, po 3 latach może okazać się już archaiczny.

  Abonamenty na:

  • - hosting
  • - monitoring anty hakerski
  • - aktualizacje oprogramowania zarządzającego stroną internetową
  • - wsparcie techniczne serwisu (prace graficzne, programistyczne, nowe funkcjonalności) (1h/2h/3h miesięcznie)
  • - rezerwacja online, channel manager, recepcja online
  • - kamery online
  Wykształcenie

  15 marca 1999 r. ukończyłem studia inżynierskie na kierunku informatyka, w zakresie inżynierii komputerowej, w Politechnice Zielonogórskiej.

  17 kwietnia 2002 r. ukończyłem studia magisterskie na kierunku informatyka, w zakresie inżynierii komputerowej, w Uniwersytecie Zielonogórskim.

  W 2003 r. uzyskałem również certyfikat instruktora amerykańskiej firmy Cisco Systems w Uniwersytecie Zielonogórskim , dzięki któremu prowadziłem szkolenia dla administratorów sieci komputerowych.

  W roku 2005 uczestniczyłem w ogólnopolskim projekcie firmy SAD z Warszawy (głównego dystrybutora komputerów Apple dla edukacji w Polsce). Instalując pracownie komputerowe firmy Apple Macintosh w szkołach w woj. wielkopolskim i lubuskim.

  W roku 2006 prowadziłem szkolenia w ośrodkach stacjonarnych (Kraków, Wrocław, Pruszcz Gdański, Bydgoszcz, Brodnica), dla dyrektorów szkół i nauczycieli z zakresu obsługi i wykorzystania komputerów Apple Macintosh w edukacji (grafika, montaż filmów, multimedia, www, obsługa systemu operacyjnego Mac Os X).


  Logo fotografa z Niechorza

  Agencja Filmowa RD
  mgr inż. Robert Dajczak


  ul. Polna 31E
  72-350 Niechorze
  tel. +48 602 47 47 64 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  Znajdź mnie

  © Robert Dajczak. All rights reserved.