Zdjęcia do dokumentów

Zadzwoń jeśli potrzebujesz zdjęcia do dokumentu.
Wykonujemy zdjęcia do 429 typów dokumentów w Polsce i na świecie.
Potrzebujesz zdjęcie do dowodu osobistego, paszportu, wizy, legitymacji studenckiej?
Jesteś w pobliżu miejscowości Niechorze, Rewal, Pobierowo, Trzebiatów, Karnice?
Koniecznie zadzwoń.

Zdjęcia
do dokumentów

Zgubiłeś dowód?, lub inny dokument ze zdjęciem będąc na wakacjach w Pobierowie, Rewalu, Pustkowie, Trzęsaczu, Niechorzu, Pogorzelicy? Pomożemy Tobie, przyjedź do nas zrobimy od ręki zdjęcie do każdego dokumentu. Nie musisz jechać do Gryfic lub Trzebiatowa
tel. 602 47 47 64

dokumenty

»Zdjęcie do dokumentu jakie zawsze chciałam lub chciałem mieć?«

Nie jesteśmy, wyuczonymi modelami czy aktorami, którzy na pamięć znają swoją mimikę twarzy (bez patrzenia w lustro). Dlatego wystarczy, że jeden z mięśni twarzy jest niepotrzebnie napięty i już zdjęcie jest nienaturalne i sztuczne. Może wyda się to nie ważne, ale zawsze robię zdjęcia ze spokojem i bez pośpiechu. Staram się, aby osoba fotografowana nie była poganiana, a przez to spięta – pozwól mi wydobyć Twój naturalny wyraz twarzy.

Już nigdy nie będziesz się wstydzić tego, jakie masz zdjęcie w dowodzie, w prawo jazdach, legitymacji studenckiej lub innym dokumencie. A mnie fotografowi naprawdę jest bardzo, ale to bardzo miło widzieć radość na twarzach klientów, gdy wybierają najfajniejsze ujęcie - otrzymując zdjęcie jakie zawsze chcieli mieć w dokumencie.

Zdjęcie
w wersji elektronicznej

W razie potrzeby otrzymasz, każde zdjęcie w wersji elektronicznej np. zdjęcie do dokumentów na studia, które trzeba wysłać do uczelni w celu rekrutacji.

Zdjęcie do paszportu lub wizy, które chcesz dołączyć do wniosku składanego on-line np. przez Profil Zaufany.

Godziny

  • Poniedziałek – Piątek
    9:00 - 16:00
  • Sobota
    10:00 - 14:00
  • Niedziela
    odpoczywam
»gdzie wyrobić dowód?«

Nowy dowód osobisty wyrobisz sobie składając osobiście odpowiedni wniosek w Urzędzie Gminy Rewal, przy ulicy Adama Mickiewicza 19 (w pokoju nr 106). Do wniosku dołączysz zdjęcia wykonane w naszym studiu, wraz z certyfikatem potwierdzającym zgodność z wszelkimi wymaganiami.

Drugi sposób to online przez np. profil zaufany www.gov.pl posiadając zdjęcie w wersji elektronicznej, które również dla Ciebie przygotuję.

Online załatwisz też paszport dla siebie lub dziecka.


Logo fotografa z Niechorza

Agencja Filmowa RD
mgr inż. Robert Dajczak


ul. Polna 31E
72-350 Niechorze
tel. +48 602 47 47 64 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Znajdź mnie

© Robert Dajczak. All rights reserved.