Filmowy spacer po Ośrodku Wczasowym

Zupełnym hitem dla właścicieli obiektów noclegowych na sezon 2018 r. to VIDEO SPACERY. Co to jest i na czym polegają?

Video Spacery są to super proste do uruchomienia filmowe spacery po hotelu, pensjonacie, domku czy kwaterach prywatnych z perspektywy oczów spacerującego turysty. Dlaczego super proste? Bo wystarczy wcisnąć przycisk PLAY aby zobaczyć cały Twój obiekt noclegowy.

To Ty decydujesz jakie najciekawsze miejsca swego ośrodka chciałbyś zaprezentować, to Ty decydujesz czy Twój przyszły klient będzie Tobie przez telefon zadawał setki pytań? Czy po prostu włączy PLAY i bez żadnej męczarni z myszką oglądnie wszystko tak jakby spacerował po Twoim obiekcie, klikając jedynie w przycisk PLAY.

Ułatw turystom podjęcie decyzji!
Nie męcz go więcej wirtualnymi spacerami, w których należy dużo się na klikać i na przesuwać myszką, aby cokolwiek zobaczyć, czy gdziekolwiek dotrzeć. Nie pozwól, aby Twój klient nie dotarł do ciekawych miejsc Twojego ośrodka, bo w wirtualnym spacerze obsługiwanym myszką było to dla niego za trudne.

Postaw na łatwe rozwiązanie dla turysty - niech wciśnie PLAY i wszystko oglądnie na filmie wykonanym najnowszymi technikami stabilizacji kamery. Zapewniamy Cię, że Twój przyszły klient spokojnie zobaczy Twój obiekt, pozna jego topologię jego walory itp.

Uszanuj czas turystów i swój czas. Pozwól turystom szybko zapoznać się z Twoim obiektem i podjąć decyzje o rezerwacji w Twoim ośrodku.

Współpracuj z nami

Zapewniamy bezpieczne i szybkie serwery SSD, skrzynki pocztowe, domeny oraz opiekę nad stronami naszych klientów. Prowadzimy monitoring anty hakerski 24/7. Dbamy abyś mógł spokojnie zajmować się działalnością hotelarską. Aby Twoja oferta w intenecie była bezpieczna. Zajmujemy się również audytem SEO i pozycjonowaniem stron internetowych.

Kontakt

  • Agencja Filmowa RD
    mgr inż. Robert Dajczak
    ul. Polna 31e
    72-350 Niechorze
    woj. zachodniopomorskie
  • 602 47 47 64

Social

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone:
wykonanie/zdjęcia/filmy
Robert Dajczak